Онлайн турнір з «Res Arcana»

Обсуждение настолок. Выбор. Вопросы и ответы. События.
Ответить
dez-ire

Онлайн турнір з «Res Arcana»

Сообщение dez-ire » 19 фев 2021, 10:30

Що: Турнір з «Res Arcana»
Де: Онлайн на платформі Board Game Arena
Коли: Реєстрацію на турнір вже розпочато! Заповнити анкету для участі у турнірі можна до 26-го лютого 2021 року. Початок турніру заплановано на 27 лютого.

Участь безкоштовна!

Призи:
Переможець отримає неймовірно круту гру «Коса» та пам’ятний кубок.
Той, хто посяде ІІ місце зможе обрати собі одну з трьох українських локалізацій на вибір: «З молотка», «Res Arcana» або «Орифлама».
Учасники, що посядуть ІІІ й ІV місця зможуть обрати собі у подарунок по одній з двох ігор: «З молотка» або «Орифлама».

Реєстрація: https://tg.in.ua/turnirs/res-arcana-ves ... /take-part
Регламент: https://tg.in.ua/turnirs/res-arcana-vesna-2021/rules

dez-ire

Re: Онлайн турнір з «Res Arcana»

Сообщение dez-ire » 26 фев 2021, 09:50

Вже сьогодні скінчиться реєстрація на онлайн-турнір з Res Arcana. Протягом тижня нам задавали багато різноманітних питань, щодо його проведення і відповіді на найпопулярніші я зібрала в цьому дописі.

🎲 Я зайнятий\та в суботу чи варто мені брати участь у турнірі?
Турнір проходитиме з 27 лютого (субота) до 7 березня. Перший етап вірогідно триватиме 27-28 лютого, тому якщо ви маєте справи в суботу, то можна буде відіграти свій матч в неділю. Для кожного наступного етапу також буде виділено окремий проміжок часу, щоб всі встигли відіграти свої матчі. Точний розклад буде створено вже після завершення реєстрації учасників.

🎲 Перший супротивник буде відомий тільки 27 березня?
Так, старт турніру 27.02 о 12:00, у цей момент буде сформована уся турнірна сітка.

🎲 В мене немає преміум-акаунта на БГА. Якщо в мене буде матч з іншим учасником буз преміуму, як ми зможемо створити стіл?
Обмеження щодо преміум ігор на БГА не стосуються закритих турнірів. В нашому онлайн-турнірі з Res Arcana участь може взяти будь-хто в незалежності від наявності\відсутності преміум аканту.

🎲 Як буде відбуватися комунікація між учасниками?
Ви зможете домовлятись про зручний час проведення матчів зі своїм опонентом безпосередньо на БГА в особистих повідомленнях. Також ми створили окремий чат в телеграмі для комунікації між всіма учасниками. Якщо вас ще немає в ньому – напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення на цій сторінці.

🎲 Я зареєструвався\лась, але мого імені досі немає в списку підтверджених учасників. Чому?
Вам потрібно зіграти як мінімум одну партію в Res Arcana на БГА з того аканту який ви вказали при реєстрації. Після цього ми надішлемо вам в особисті повідомлення на БГА посилання на участь у турнірі та перенесемо ваше ім’я до основного списку.

🎲 Гра триватиме до двох перемог?
Ні, турнір проходитиме за Олімпійською системою на виліт. При жеребкуванні всіх учасників буде розбито на пари. Кожна пара має відіграти один матч. Переможець матчу підіймається вище по турнірній сітці, той хто програв – покидає турнір.

🎲 Чи буде запис чи стрім напівфіналу та фіналу турніру?
Ми плануємо зробити запис фіналу та викласти його на ютуб каналі. Окрім того, ви можете слідкувати за матчами учасників безпосередньо на БГА.

Не зволікайте, у вас ще є трохи часу, щоб зареєструватися на турнір.
https://tg.in.ua/turnirs/res-arcana-ves ... /take-part

Ответить