Гикосфера #2 - настольный кемп в Украине

Обсуждение настолок. Выбор. Вопросы и ответы. События.
Ответить
Аватара пользователя
Spiel
Сообщения: 432
Зарегистрирован: Апрель 2017
Откуда: Киев

Гикосфера #2 - настольный кемп в Украине

Сообщение Spiel » 19 сен 2017, 19:03

А вот и вторая Гикосфера
Оголошуємо інформацію про другу #ГІКОСФЕРА – конвент-тусовку для справжніх гіків, яка відбудеться в Меджибожі, містечку в Хмельницькій області. Формат: ігротеки, з перервами на презентації, обговорення та диспути. Дати проведення: 13-16 жовтня 2017 року.

💰Участь в заході становить:

1 день - 140 грн.
2 дня - 250 грн. (125 грн/день)
3 дня - 330 грн. (110 грн/день)
4 дня - 400 грн. (100 грн/день)
В вартість вже входить вхід в замок, а тому не зволікайте і плануйте свій час!


🎲🎮Бібліотека Гікосфери буде складатися з ігор, які привезуть учасники. Таким чином нам вдасться створити широку пропозицію для наших ігротек.

🍌Харчування🍌
Вдалося розв'язати незручність, яка була з харчуванням минулого разу, і тепер забезпечуватимуть нас інші підрядники. Також є ресторан неподалік від фортеці і кав’ярня.

🏡Проживання🏡
Є сучасний готель з якісним сервісом.
Також є можливість безкоштовно стояти наметом(для одичавілих з-за стіни) у дворі фортеці чи ночувати в спальному мішку з каріматом в башті (для гномів з середземських гір). Або ж інший варіант – орендувати спальне місце в будиночку неподалік. Телефонуйте і замовляйте вже зараз, поки ще є: +380970738755 пані Галина
+38068 208 2351 пані Люба
Не зволікайте, будь ласка, так як туди їде багато паломників, і вони теж шукають житло для себе. Якщо нас буде дуже багато – будемо шукати ще будиночки і давати Вам телефони для контактів.

🚂Доїзд🚂
Найважливіше – це доїхати до Хмельницького. Це сполучення залізницею чи автобусами є з кожним великим містом (хто ж не їздить на вихідні до Хмельницького на базар?!) а звідти буде вже поїдемо рейсовими. Рейсові автобуси їздять кожних 30 хв., а вартість в середньому 30 грн.

🏆Турніри і презентації🏆
В рамах ГІКосфери відбудеться кілька турнірів з можливістю виграти цінні призи, а також якщо ви молодий автор і працюєте над своєю грою - не соромтеся, прихопіть з собою прототипи. Будуть представники кількох видавництв, які з радістю пограють з вами, дадуть цінні поради, і можливо навіть Ви знайдете видавця для своєї гри!
https://www.facebook.com/events/353262128443326/

RodRag
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Декабрь 2020
Откуда: Cambodia
Контактная информация:

Раки Сочи доставка раков Сочи

Сообщение RodRag » 31 дек 2020, 04:36

Раки Сочи https://raki-sochi.com/ Раки Сочи. Доставка раков по Сочи из баров-раковарен «Где раки зимуют». Живые раки в Сочи, вареные раки в Сочи у нас можно купить раков в Сочи оптом и в розницу
Раки Сочи Раки Сочи
доставка раков Сочи Создание сайтов Сочи sochi.cat
https://alkogol-sochi.site
https://alkogolsochi.site
https://sochi-dostavka.site
https://sochidostavka.site
https://доставка-раков-Сочи.рф

Ответить